Blog
Proč si pořídit protiroztočové lůžkoviny?
30.07.2022 Články, rady
Proč si pořídit protiroztočové lůžkoviny?
Protože použitý materiál lůžkovin nanoSPACE je nejen prodyšný, příjemný na dotek a měkoučký, ale především obsahuje Nanotkaninu, která zabraňuje shrom... číst celé
Zobrazit všechny články
  1. Úvod
  2. ČLÁNKY, VÝROBCI
  3. Výrobci produktů
23.01.2013

Výrobci produktů

ABCDEFG
HCHIJKLM
NOPQRST
UVWXYZ 

 

Výrobce Albert Polska

Albert Polska Sp.z. o.o je mezinárodní polská společnost a výrobce vysoce kvalitních a bezpečných produktů pro zdraví a komfort uživatelů všech věkových skupin. Firma byla založena v roce 1995 a je výrobcem a distributorem zdravotnických a rehabilitačních pomůcek a produktů pro péči o matku a dítě. Značka Sanity se vyznačuje vysokou kvalitou produktů, které přispívají k prevenci a péči o zdraví. Společnost Albert Polska neustále vyvíjí svoje výrobky takovým způsobem, aby navrhla nejlepší možné řešení pro všechny zákazníky s přihlédnutím k jejich neustále se měnícím potřebám.

Produkty Albert Polska

Výrobce Amoené

Český výrobce AMOENÉ je rodinná, systematicky se rozvíjející společnost již od roku 1997, která se zabývá vývojem, kompletací i distribucí vybraných produktů dekorativní kosmetiky, manufakturní výrobou pomád a dezinfekce pro profesionální použití pod značkou Lavosept. Své produkty společnost vyvíjí ve spolupráci s renomovanými evropskými laboratořemi. Vývoj dezinfekce Lavosept trval v přední české laboratoři více než 3 roky a na český trh byl uveden v roce 2007 a svou dlouhou dobou použitelnosti 60 měsíců je unikátní nejen v zemích EU. Od doby uvedení na trh si Lavosept našel tisíce spokojených zákazníků v rámci České republiky, Slovenska i celé EU. 

Produkty Amoené

Výrobce Beurer

Německá společnost Beurer GmbH je specialistou na výrobu a distribuci produktů v péči o zdraví a wellness. Rodinná společnost Beurer byla založena v roce 1919 ve městě Ulm, kdy se specializovala pouze na výrobu elektrických hřejivých podložek. Od roku 1980 začala společnost Beurer rozšiřovat své produktové portfolio a dnes zahrnuje mimo elektrické vyhřívací podušky také inhalátory, glukometry, měřiče krevního tlaku, teploměry, diagnostické, kuchyňské a diabetické váhy, zvlhčovače a čističky vzduchu, oxymetry, masážní přístroje, kosmetická zrcátka, kosmetické sady na manikúru a pedikúru, dámské depilátory a epilátory a infračervené lampy a další. Společnost Beurer získala četná ocenění pro vysokou kvalitu a inovativní přístup u vyráběných produktů. Kromě toho, v roce 2015 obdrželo jedenáct výrobků Beurer prestižní pečeť pro jejich vysokou kvalitu, funkčnost, snadnost použití a design.

Produkty Beurer

Výrobce BioFresh

Bulharská společnost BioFresh LTD. byla založena v roce 2000 ve městě Plovdiv, které je druhým největším městem Bulharska. Nová a moderní společnost za pomoci vysoce kvalifikovaných odborníků s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi v oblasti přírodních extraktů vyvinula a vytvořila několik kosmetických řad založených pouze na bázi přírodních složek. Široká řada produktů je určena pro péči o obličej, tělo a vlasy. Základní hodnotou při výrobě kosmetických přípravků je využití čistého svěžího růžového oleje pocházejícího z Údolí růží. Zde se pěstuje unikátní druh růží, z kterých se tento vzácný olej získává destilací již od starověku. Bulharský olej má silnou podmanivou vůni a v kosmetickém průmyslu je ceněn jako nejlepší na světě. Všechny řady přípravků společnosti BioFresh jsou vyráběny z čistých přírodních surovin podle moderních technologií a poznatků a splňují přísné požadavky kvality. Mezi produkty patří mýdla, krémy, vlasové šampóny, parfémy, pomády na rty a další. Kosmetické přípravky jsou vyráběny jak pro ženy, tak i pro muže a děti.

Produkty BioFresh

Výrobce Bioptik Technology

Taiwanská společnost Bioptik Technology, Inc byla založena v roce 1999, jejím sídlem je Miaoli a zaměřuje se na výzkum, výrobu a distribuci diagnostických zdravotních přístrojů a kosmetiky. Mezi výrobky patří měřiče EasyTouch na měření hladiny glukózy, cholesterolu a kyseliny močové v krvi a kosmetické přípravky pro péči o pleť s kyselinou hyaluronovou. Společnost navazuje spolupráci s mezinárodními podniky a jejím cílem je zajištění nejvyšší kvality svých výrobků a spokojenost zákazníků.

Produkty Bioptik Technology

Výrobce Boneco

Švýcarská společnost Boneco AG byla založena v roce 2015. Jejímu vzniku předchází historie rodinné firmy od roku 1956, kdy Hans Frei se svým synem založili společnost pod jménem PLASTON. Společnost se stala spolehlivým výrobcem plastových dílů pro průmysl i pro každodenní potřeby domácností. V roce 1963 vyrobila společnost PLASTON první zvlhčovač vzduchu. Firma se v roce 1991 zaměřila na výrobu zvlhčovačů vzduchu, které od té doby prošly vývojem a inovací jejich systémů. V následujících letech vznikly výrobní závody v České republice a Číně. V roce 2013 došlo k novému vzhledu výrobků pod názvem BONECO a o dva roky později byla založena společnost Boneco AG, která je dnes přední mezinárodní značkou ve výrobě čističek a zvlhčovačů vzduchu s 50 letou tradicí ve Švýcarsku.

Produkty Boneco

Výrobce FreiCare SwissDr. Frei je značkou švýcarské společnosti FreiCare Swiss AG, která se zabývá výrobou zdravotnických prostředků. Po 25 letech zkušeností a významné účasti na mezinárodních trzích, společnost ve spolupráci s lékaři, inženýry a podnikateli vyrábí široký sortiment zdravotnických produktů vysoké kvality a moderního designu pro domácí i profesionální použití. Švýcarská značka Dr. Frei je výsledkem nejvyšší kvality, designu a konkurence schopné ceny na trhu. Mezi sortiment značky Dr. Frei patří tlakoměry, teploměry, inhalátory, elektrické vyhřívací dečky, glukometry a další vysoce kvalitní produkty v péči o zdraví.

Produkty Dr. Frei

Výrobce GA.MA Italská společnost GA.MA SRL byla založena v roce 1969 a od svého založení se stala synonymem pro výzkum a inovace na trhu uvedením první profesionální žehličky na vlasy na světě. Dnes je značka přítomna ve více než 50 zemích po celém světě a nabízí špičková řešení pro profesionály i spotřebitele. Motory produktů vyrábí z nejlehčích a nejodolnějších materiálů, které vydrží více než 2000 hodin provozu, a které jsou navrženy a testovány v kosmetických salonech. Díky zcela nové technologii IHT (Instant Heat Technology) dosahují vyrobené produkty nejvyšších teplot (až 230 °C). Mezi produkty patří žehličky na vlasy, vysoušeče vlasů, kulmy, zastřihovač vlasů a vousů a produkty pro výživu vlasů.

Produkty GA.MA

Výrobce GerathermNěmecká společnost Geratherm Medical AG se specializuje na mezinárodní distribuci produktů v oblasti zdravotnické diagnostické techniky, měření tělesné teploty, kardio a respirační systémy. Společnost Geratherm je veřejným obchodním partnerem od roku 2000 a je zařazena do německého zdravotnického systému. Společnost má několikaleté zkušenosti především v oblasti měření tělesné teploty a zde nabízí širokou škálu produktů a služeb s jedinečnými vlastnostmi. Poskytuje kvalitní produkty od teploměrů až po komplexní oteplovací systémy pro operační sály a záchranné služby. V kardio oblasti se zaměřuje na vývoj produktů pro detekci fibrilace síní a prevenci cévní mozkové příhody. V respirační oblasti vyvíjí a vyrábí produkty pro měření funkce plic. Mezi stále se rozšiřující sortiment patří např. lékařské a digitální teploměry, monitory krevního tlaku s měřením na paži a zápěstí, pulsní oxymetry, spirometry a diagnostické testy.

Produkty Geratherm

Výrobce HalcampHALCAMP je polská společnost působící na trhu již od roku 1987. 25 let zkušeností přineslo vynikající výsledky ve výrobě a distribuci produktů, jejichž charakteristickou vlastností je vysoká kvalita při zachování přijatelné ceny. Mezi sortiment společnosti patří rehabilitační pomůcky, nepromokavá prostěradla, antidekubitní a rehabilitační sedáky pro invalidní vozíky i do kanceláře, fitness pomůcky, polštáře pro zdravé spaní, termofory, žebříčky pro přitahování a jiné produkty.

Produkty Halcamp

Výrobce HerdegenHistorie francouzské společnosti sahá až do roku 1860, kdy založil Auguste Herdegen v Paříži továrnu na výrobu holí a deštníků, které byly v té době nepostradatelným módním doplňkem. V dalších letech po II. světové válce byla rodinná firma řízena vnuky Auguste Herdegena a postupně dosáhla významného rozvoje. Během osmdesátých let společnost dosáhla obrovského rozmachu ve vývinu a výrobě zdravotnických a domácích produktů, které vyhovovaly a dodnes vyhovují rostoucím požadavkům především starších lidí, ať už v domácím prostředí, nebo v nemocnicích. Vedle toho se rozvinula výroba značné řady ortopedických produktů. V dnešní době je společnost HERDEGEN největším výrobcem loketních berlí na světě a jedním z největších nezávislých výrobců produktů zdravotní domácí péče v Evropě. Mezi velkým množstvím vyráběných produktů, splňujícím evropské nebo mezinárodní normy, dosáhla společnost i světových prvenství, mezi něž spadá například měkký toaletní nástavec CONTACT PLUS, berle ADVANCE zhotoveny pomocí bi-materiálové technologie, nebo toaletní skládací křeslo BEST UP.

Produkty Herdegen

Výrobce KaWeVznik německé společnosti KIRCHNER & WILHELM GmbH + Co. KG se datuje ke dni 1.4.1890, kdy ve Stuttgartu Gustav Kirchner a Hugo Wilhelm položili základy pro dnes mezinárodně uznávanou a úspěšnou rodinnou firmu. Společnost KaWe je zastoupena ve více než 100 zemích světa a věnuje se výrobě lékařských diagnostických a operačních přístrojů a nástrojů. Při vývoji a výrobě produktů úzce spolupracuje s lékaři a profesory univerzit. Mezi produkty společnosti patří, mimo jiné, laryngoskopy, otoskopy, fonendoskopy, chirurgické nástroje, tlakoměry a teploměry.

Produkty KaWe

Výrobce Kellermann Německá firma Kellermann & Co. Drei Schwerter GmbH s tradicí již od roku 1927 a patří mezi nejznámější výrobce nástrojů pro manikúru a pedikúru. Jejich inovativní trendově orientované produkty jsou již více než 75 let celosvětově známé pro svou trvale vysokou kvalitu, dlouhou životnost, odolnost použitých materiálů či jedinečný a vkusný design. Společnost vychází z velmi staré tradice výrobků Solingen. Jejich logo - tři meče - odkazuje na tradici řemesla a symbolizuje jednotu a sílu. V sortimentu naleznete vše, co je potřeba pro dokonalou péči o nehty.

Produkty Kellermann

Výrobce Lanaform

Belgická společnost Lanaform byla založena v roce 1975 a vyznačuje se především výrobou produktů z oblasti zdraví, krásy a wellness. Společnost od svého vzniku stále vyvíjí nové výrobky, nové technologie a věnuje se výzkumu pro své budoucí produkty. Po mnohaletém vývoji je v dnešní době známá ve více než 35 zemích celého světa. Při výrobě je kladen důraz na zajištění vysoké kvality výrobků a bezpečnosti pro jejich užívání spotřebiteli. Mezi hlavní sortiment belgické společnosti patří zeštíhlující prádlo, zastřihovače, holicí strojky, pomůcky na manikúru, pedikúru a pomůcky pro péči o obličej. Velkou skupinu produktů tvoří zdravotní přístroje, čističky a osvěžovače vzduchu.

Produkty Lanaform

Výrobce Little Doctor

Společnost Little Doctor International (S) Pte. Ltd. byla založena v roce 1986 ve světově uznávaném business centru Singapuru. Společnost nabízí širokou škálu zdravotnických prostředků pod značkou LITTLE DOCTOR ve východní Evropě, v Rusku, na Ukrajině, v Kazachstánu, v Bělorusku, Uzbekistánu a dalších zemí SNS. Všechny produkty vyráběné společností splňují bezpečnostní požadavky stanovené směrnicí Europské unie pro zdrav. prostředky 93/42/EEC a nesou certifikát CE. Certifikaci mezinárodními normami a standardy Evropské unie, jakož i audity výroby, zajišťuje německá společnost TÜV SÜD Product Service GmbH. Mezi produkty společnosti Little Doctor se řadí měřiče krevního tlaku, fonendoskopy, inhalátory, teploměry, dentální sprchy a diagnostické svítilny.

Produkty Little Doctor

Výrobce Magnum DSB

Magnum je rychle se rozvíjející registrovaná značka společnosti DSB Ltd., která má zastoupení v mnoha zemích Evropy, USA a Kanady. Značka Magnum většinu svých výrobků vyrábí v EU a ty se vyznačují vysokou kvalitou k poměru ceny. Magnum tvoří produktové řady Profesional, Natural, Feel the style, Hair style a Bébé.
Do produktové řady Magnum Profesional se řadí nástroje na manikúru a pedikúru pro profesionální použití, které jsou vyrobeny z kvalitní oceli.
Produktovou řadu Magnum Feel the Style tvoří nástroje pro manikúru a pedikúru z vysoce kvalitní oceli s povrchovou niklovou úpravou a kapesní zvětšovací zrcátka.
Magnum Natural obsahuje pomůcky do koupelny - houby, pásy, rukavice, pemzy, které jsou vyrobeny výhradně z přírodních hypoalergenních materiálů.
Dalšími přírodními produkty jsou také hřebeny a kartáče na vlasy, které jsou vyrobeny z exotických dřevin. 

Produkty Magnum

Výrobce Medisana

Německá společnost Medisana AG je výrobcem vysoce kvalitního zdravotnického sortimentu a výrobků pro domácí péči o tělo. Vzhledem ke zkušenostem, které získává více než 30 let, je dnes Medisana AG specialistou vysoké úrovně v oblasti zdravotní péče. Nadšení týmu společnosti pro nové technologie, kreativitu a s hlavní myšlenkou motta, že není pro lidi nic důležitějšího, než jejich zdraví, přispívá k vývoji snadno použitelných a bezpečných produktů k péči o zdraví pro použití v domácích podmínkách. Společnost v posledních letech založila mezinárodní firemní síť dceřiných společností a distributorů a rozšířila své výrobky po celém světě. Mezi výrobky Medisana AG patří tlakoměry, teploměry, oxymetry, váhy, inhalátory, vyhřívací dečky, brusky na manikúru a pedikúru a mnoho dalších. 

Produkty Medisana

Výrobce nanoSPACE

Česká firma nanoSPACE s.r.o. působí na trhu od roku 2012 a je prvním výrobcem na světě v oblasti protiroztočových povlaků, přikrývek a polštářů s nanovlákennou membránou. Je také je zakládajícím členem Asociace nanotechnologického průmyslu ČR a součástí edukačního projektu Česko je nano. Společnost se věnuje vývoji produktů s nanovlákennou membránou pro alergiky a astmatiky a v roce 2016 představila protiroztočové povlečení a přikrývky z nanobavlny, kde dokázala spojit funkčnost materiálu s kvalitním bavlněným saténem.

Produkty nanoSPACE

Výrobce Omron

Japonskou společnost založil v roce 1930 Kazuma Tateisi, tehdy ještě jako podnikatel pod firmou Tateisi Electric Manufacturing Co. Vývoj a výroba byla zaměřena především na rentgenový časovač, který odstartoval rozvoj společnosti. Společnost si v roce 1959 zaregistrovala ochrannou značku Omron, která se stala velmi úspěšnou v průmyslové výrobě. Vedle dalších průmyslových odvětví společnost vyrábí i kvalitní produkty pro zdravotní péči. Zdravotnické prostředky vynikají svojí kvalitou a splňují přísné normy, které jsou na ně při výrobě kladeny. Pod značkou Omron jsou vyráběny teploměry, tlakoměry, inhalátory, lékařské váhy, glukometry, přenosná EKG a další. 

Produkty Omron


Výrobce Rossmax

Švýcarská společnost Rossmax Swiss GmbH byla založena v roce 1988 a postupně se stala lídrem na světovém trhu v péči o zdraví. Společnost vyvíjí a dodává prvotřídní diagnostické produkty v oblasti prevence, monitorování a léčby. V hodnotě švýcarské značky se odráží především přesnost, bezpečnost, stabilita a spolehlivost měřičů krevního tlaku, které jsou klinicky ověřovány britskou společností pro hypertenzi (BHS).  Zdravotnické prostředky jsou vyráběny pro dospělé i děti v domácím prostředí, ale i pro profesionální odvětví. Firma má jediný plně integrovaný výrobní závod, a proto se může pyšnit výrobními kapacitami světové třídy a komplexní procesní kontrolou.

Produkty Rossmax

Výrobce Timago

Timago International Group je předním polským výrobcem a dodavatelem zdravotnických prostředků, především v oblasti ortopedie a rehabilitace. Společnost kromě toho, že působí na polském trhu, dováží od roku 1997 své produkty i do klíčových zemí střední a východní Evropy (Česká republika, Rusko, Belgie, Německo a další). Timago International Group rozděluje své výrobky do několika skupin:
Mobility Care, kam spadají pomůcky pro usnadnění pohybu, jako jsou invalidní vozíky, chodítka a berle.
Activity for daily living zahrnuje pomůcky pro péči o nemocné, kam se řadí stoličky do sprchy a sedačky na vanu, klozetová křesla, antidekubitní matrace, toaletní nástavce a mnoho dalších pomůcek.
Anatomic Support obsahuje pomůcky pro ortopedické a neurologické nemoci, například elastické bandáže.
Medical Insoles zahrnuje pomůcky vyrobené ze silikonu.
Cílem společnosti Timago je zajistit uživatelům zdravotních pomůcek nejvyšší kvalitu, pokud jde o výkon, funkčnost, životnost a bezpečnost.

Produkty Timago

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli